Magic Penna för barn Flerspråkiga böcker
Den pratar penna används i pre-pedagogiska böcker. Med högkvalitativ och hög definition av penens ljud.
Det kan vara av stor betydelse för barnens studie och det kan samtidigt göra lärandeprocessen mer intressant.

Parametrar för Magic Penna för barn Flerspråkiga böcker
| Minne | 256MB |
| Färg | Valfri |
| Högtalare | 4 Ω, 1W |
| Inmatning av nätadapter | 100 till 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Strömadapterens utgång | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Batteri | Laddningsbart batteri |
| Torrt batteri | |
| Hörlursuttag | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB-linje | Vit eller Svart 60cm |
| Böcker | Ljudböcker anpassade |

Produktegenskap
1). Befintlig form, anpassat utseende och ljuddesign.
2). Miljövänligt material med standardprocedurering för att garantera kvalitet.
3). När det är på bara använder pennan för att röra verk / mening / bilder i böckerna kommer de relativa ljuden att komma ut.
4). Lämplig för ljudböcker, lätt att lära för barn.

Magic Pen med flerspråkiga böcker för barn
Livlig bild och historia kommer att locka barnens uppmärksamhet på studien. Söt musik och chant gör lärandet enklare. DIY steg kan motivera ungar oändliga imgination. Drama kommer att länka barnen med familjen tillsammans och barnen kan få mer roligt, kunskap och släktskap från det.
Produktegenskap
1). Befintlig form, anpassat utseende och ljuddesign.
2). Miljövänligt material med standardprocedurering för att garantera kvalitet.
3). När det är på bara använder pennan för att röra verk / mening / bilder i böckerna kommer de relativa ljuden att komma ut.
4). Lämplig för ljudböcker, lätt att lära för barn.


Användning av Magic Pen

Vi tillhandahåller OEM och ODM tjänster
1.Pen design, mögel utveckling;
2.PCB styrelse design och utveckling;
3. Design av böcker;
4. Utskrift av böcker;
5. Språk lägger till;
6.Adding stealth koder för böckerna;
7.Recording för böckerna;
8.Editing skript av böcker och innehållets ljud:
9.Produktion av läsningspennor;
10.Packning design och tillverkning.



Service efter försäljning
Vi tillhandahåller 1 års garanti och livstidsanpassning av våra produkter.
För returprodukten ska vi slutföra inspektionen och reparera den om 3 dagar.
Certifikat




Populära Taggar: magisk penna för barn flerspråkiga böcker, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda




