Fabrik grossist interaktiv pratpenna
Barns pratpennor matchar barnens inlärningsböcker
Smart Point Talking Pen -funktion:
1. Pont och läs: Vi kan välja hela historien att lyssna på eller meningen efter mening.
2. Sjung historien som en sång
3. Sång historien om mening efter mening
4. Upprepa att spela som du vill
5. Efter och jämföra läsning
6. Volym ändras med knapp eller böcker
Ljudbokfunktion:
1. Språkalternativ: En uppsättning böcker inklusive 20 böcker, 1 berättelsekort och 1 pianokort.
2. Talking Pen: Story Books + Story Chant + English Songs
3. Historien är från lätt till komplex




Parametrar för fabrikens grossist interaktiv samtalspenna
| Minne | 256 MB |
| Färg | Frivillig |
| Högtalare | 4 Ω ,1W |
| Kraftadapteringång | 100 till 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Kraftadapterutgång | 5V DC =300 - 350 Mah |
| Batteri | Uppladdningsbart batteri |
| Torrt batteri | |
| Hörlursuttag | Φ3,5 mm |
| USB | USB 2. 0 |
| USB -linje | Vit eller svart 60 cm |
| Böcker | 20 ljudböcker/anpassade |

Applicering av den pratande pennan

- Magic Talking Pen --- Vi gör din bokprat.
- Partihandel, lösning, anpassning, OEM/ODM.
- Hos oss är ditt företag säkert och garanterat!



Vi har professionella FoU -grupper för att uppfylla alla typer av lösningar och anpassning, från design, hårdvara och firmware till programvara.



Populära Taggar: Fabrik grossist interaktiv samtalspenna, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassad




