Barn Smart Learning Machine Point Talking Pen
Intelligent läspenna är en funktionell penna som ger muti-språk, ljud och låtar.


Parametrar för Kids Smart Learning Machine Point Talking Pen
| material | ABS och miljövänligt plast |
| jack | Hörlursuttag och USB-jack |
| minne | 8 GB |
| Färg | Valfri |
| knapp | 4 knappar |
| böcker | Utbildningsbok med vältryckt papper |
| Strömförsörjning | Litium uppladdningsbart batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | CE-certifierad 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / Svart 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |

Funktionerna för Kids Smart Learning Machine Point Talking Pen
Den kan läsa ut när du pekar på texten och bilderna. Läspennan och ljudboken hjälper barnen att bygga läsförmåga som ordförråd, telefoni och läsförståelse.



Användning av Kids Smart Learning Machine Point Talking Pen



OEM och ODM för de olika prenumerationslösningarna:
1. AAA-batteri eller laddningsbart batteri med Li-batteri.
2. Tryck och läs funktionen.
3. MP3-funktion finns, modeller kan väljas.
4. Inspelning och översättning, upprepning, nedladdning, uppladdning av frivillig funktion.
5. Tillbehör (laddare, USB-linje, hörlurar, packning) anpassad.



ISO9001 fabrik med professionella FoU-grupper och säljteam. Vi tillhandahåller högkvalitativa produkter och tjänster.






Populära Taggar: barn smart lärande maskin punkt pratar penna, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassade




