Barn Engelska Ljudbok Talking Pen Spanska
1. Talking penna är ett nytt pedagogiskt verktyg för barn och vuxna.
2. Det är designat enligt människoteknik.
3. Med smart utseende och smidig knapp helt enkelt för användning.
4. Peka på boken försiktigt med pennan, kommer användare att föras till en magisk klingande värld.
5. Lärande genom att spela, spela från lärande.



Funktioner för barnen English Sound Book Talking Pen spanska
1. Peka på Läs.
2. Stava, upprepa, gruppläsning.
3. Språkomkopplare / översättning.
4. Läs igenom och spela in för jämförelse.
5. Interaktivt spel och test.
6. Mp3-spelning.
7. USB-laddning och nedladdning.
8. Högtalare och hörlurar tillgängliga.
9. Volym och hastighetskontroll.
10. Funktionen kan utformas enligt kundens krav.

Parametrar för barnen English Sound Book Talking Pen Spanska (för referens)
| material | En BS och miljövänlig plast |
| domkraft | Hörlursuttag och USB-uttag |
| minne | 4GB-32GB (skräddarsy) |
| Färg | Alla färger kan anpassas |
| knapp | 6 knappar |
| böcker | Anpassad ljudbok |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbart litiumbatteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / svart 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |

Talking Pen ger intressant röst för böcker. Barn / vuxna kan lyssna på ljudet av ord, musik, berättelse genom att röra böcker / kort etc.


Användning av Sonix OID Audio Talking Pen

Våra tjänster
Produkttjänster
Hårdvara & mjukvaruutveckling: Vi har ett starkt FoU-team, med 19 års erfarenhet, vi kan erbjuda både hårdvara och mjukvarulösning som kundens krav, låt oss veta din idé, vi kommer att göra vårt bästa för att den ska fungera perfekt.
Kvalitetskontroll: Vi har ett professionellt QC-team som kommer att göra 100% full kontroll före leverans för att se till att alla varor är i gott skick.
Service efter försäljning:
Ett års garanti för kunderna och för samarbetspartners utomlands tillhandahåller vi extra för den fasta mängden.


Valfri Talking Pen-modell
Vi välkomnar också anpassade --- Support penna design, mögel utveckling och PCB kartong design och utveckling.


Populära Taggar: barn engelska ljudbok talar penna spanska, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassade





