XZY TP1 Engelska bokBarnens språk Julleksaker Alla bokläsare
Pratbok för barn som lär sig engelska, kinesiska, arabiska, franska, spanska och koreanska tillsammans; valfritt språk kan läggas till i pennan.
barn pratar penna med böcker :
Tre böcker + pratpenna : en underbar GG-förstärkare; kraftfullt verktyg för förskoleutbildning i engelska (barn från 3-8 år) en penna som läser upp när den rör vid boken.

1.Hjälp barnet lära sig ordentligt uttal.
2,5 språk översättning (engelska , arabiska , mandarin (kinesiska) , koreanska& franska)
3. interaktiva spel eller testa barns inlärningsförmåga.
4.Beautiful Melody / MP3 playin (dikter etc)
| Material | ABS och miljövänlig plast |
| Jack | Hörlursuttag och USB-uttag |
| Minne | 8 GB (kan utökas till 32 GB) |
| Färg | Vit / valfri färg kan göras |
| Knapp | 4 knappar med multifunktion |
| Böcker | 3 Ljudbok |
| Energiförsörjning | Uppladdningsbart litiumbatteri |
| Batteri | 350mAh / 3,7V |
| Laddningsadapter | 700mAh / 5V |
| USBline | Vit / svart 60cm |
| Ålder | 3-8 år gammal |





Populära Taggar: xzy tp1 engelska bokbarnspråk, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda


