Talande penna för barn
Alfabet + Nummer + Böcker med samtal + spel + Utvärdering av olika områden och kunskaper.
Parametrar för pratpenna för barn
| produktnamn | Pratpenna, Punktläspenna, Tryck på läspenna |
| Modellnummer | V800 |
| Minne | 128MB-8 GB |
| Färg | Frivillig |
| Högtalare | 4 Ω, 1W |
| Inmatning av nätadapter | 100 till 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Strömadapterens utgång | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Batteri | Uppladdningsbart batteri / torrt batteri |
| Hörlursuttag | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB-linje | Vit eller Svart 60cm |
| Böcker | Ljudböcker anpassade |

Funktionerna för pratpenna för barn
1.Touch och läs ut
2. Inspelning
3. Språköversättning
4. Följande och jämför läsning
5. MP3 / Spelfunktion
Tillämpning av pratarpenna i barnsutbildning, vuxens lärande, elevernas lärande, blinda människors lärande ...
OEM / ODM Services
Hot Smart läspenna
Företag
ISO9001 Factory specialiserat på pratar penna / tablett med 19 år.
Populära Taggar: pratar penna för barn, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda





