Kids Talking Pen Interactive Learning Book
Med härlig stil lockar penna många barns ögon. Det har enkla och enkla knappar att använda, så det är så bekvämt att lära och använda för barn.
Och pennan stödjer MP3-spelning, barnen kan ladda ner röst, sånger och läromedel enligt deras intresse.


Parametrar för Kids Talking Pen Interactive Learning Book (för referens)
| material | ABS och miljövänligt plast |
| jack | Hörlursuttag och USB-jack |
| minne | 8 GB |
| Färg | Frivillig |
| knapp | Anpassat |
| böcker | Utbildningsbok med vältryckt papper |
| Strömförsörjning | Litiumbatteri / AAA-batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / Svart 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |


Funktionerna i Kids Interactive Learning Book
Lyssna, läs, sjunga sånger, spela in, översätta, vokabulär, alfabet, drama, chant ...



Användning av Interaktiv Learning Book för barns pratpenn
Utbildning, Språkkunskap, Läsa, Musik lyssnar, reser och så vidare. Särskilt kostym för barn.

Funktionerna i Kids Talking Pen Interactive Learning Book
1. Fabriks direktförsäljning, hög kvalitet, konkurrenskraftigt pris, snabb leveranstid och bästa service.

FoU-koncern med rik erfarenhet.

2. Kundernas design är välkomna.


3. Valfri ljudbok.


Populära Taggar: barn pratar penna interaktivt lärande bok, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassade



