ABS Smart Education Talking Pen för barn
Det är nybörjaren som läser penna med flera långugor ljudböcker. Du kan peka på de nationella flaggans ikon för att välja vilket språk du vill ha. Och den underbara designen av penna och det söta ljudet från böckerna kan förbättra ditt barns studerande perfekt. Det är den bästa pedagogiska leksaken. Du kommer inte att betrakta ditt val.


Parametrar för ABS Smart Education Talking Pen
| material | ABS och miljövänligt plast |
| jack | Hörlursuttag och USB-jack |
| minne | 8 GB |
| Färg | Frivillig |
| knapp | 3 knappar (anpassad) |
| böcker | Utbildningsbok med vältryckt papper |
| Strömförsörjning | Litiumbatteri / AAA-batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / Svart 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |

Funktionerna för ABS Smart Education Talking Pen for Kids
Peka på att läsa ord, meningar, stycken, bilder, kort, jord, mat ...



Användning av ABS Smart Education Talking Pen

Ny Bluetooth-läspenna
Den pratarpenna används inte bara med ljudböcker, utan även ansluten till Windows-datorn, Mobil, Tablet PC eller TV, vilket gör lärandet mer digitalt och effektivt.
Välkommen skräddarsydd med vår rika erfarenhet FoU-grupp.



Populära Taggar: abs smart utbildning pratar penna för barn, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda




