Anpassa Factory Talking Pen Book
Vägleda ditt barn att tala vanligt amerikansk uttal.
Barnen kan lära sig med ljudbok med bokstäver, fonika, ordförråd, konversation, drama, originella traditionella engelska låtar, talar, läser, skriver ...
Ett nytt sätt för barn att lära sig - Talking Pen kommer att göra berättelser, dikter, rim etc. mer intressanta för barn, samt att förbättra deras uppmärksamhet.
Parametrar för anpassning av Talking Pen Book från fabriken
| Minne | 128MB-8 GB |
| Färg | Valfri |
| Högtalare | 4 Ω, 1W |
| Strömadapteringång | 100 till 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Strömadapterutgång | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Batteri | Laddningsbart batteri |
| AAA-batteri | |
| Hörlursuttag | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB-linje | Vit eller svart 60cm |
| Böcker | Ljudböcker anpassade |


Njut av och förbättra engelska med Smart Talking Pen och ljudbok
Den smarta pennan kan lyssna, läsa, sjunga och spela in.
Musikalisk bakgrundsinformation och ljudeffekt gör lärandet roligare.


Användning av Customize Factory Talking Pen Book
Lämpliga grupper:
För barn och studenter
1. Ljudpenna och röstböcker
Readingpen är en funktionell penna som kan hjälpa barn att bygga läsförmågor som ordförråd, ljud och läsförståelse.
Förlaget kan ändra den vanliga läroboken till röstböcker för att hjälpa eleverna att lära sig mer. Studenterna kan också höra den normativa och exakta engelska från talpennan när som helst och var som helst.
2. Röstjordklot:
De flesta områden och huvudlandet är tydligt signerade på jorden. När barnen pekar på området på jordens yta genom att läsa pennan, kan de få lite information om detta område från rösten för den här lärande leksaken.


Tjänsten som vi erbjöd:
Penna design, mögelutveckling
PCBA-kortdesign och utveckling
Designen av böcker
Tryckning av böcker
Lägg till språk
Lägga till stealthkoder för böckerna
Inspelning för böckerna
Redigera skript av böcker och innehållets ljud
Produktion av läspennor
Förpackningens design och tillverkning
PS:
Om kunden har sina egna böcker tillgängliga och vill utrusta sina böcker till vår penna, kan kunden tillhandahålla och bekräfta oss under saker:
1. Du kan ta de färdiga produkterna som vi har i lager.
2. Om du väljer våra böcker för OEM / ODM, kommer vi att göra allt arbete.
Böcker | PENNA |
Ge oss böcker | Välj penna modell |
Ge oss motsvarande böcker ljud | Välj penna-funktion |
Välj flashminnestorlek (128 MB-8 GB) |
3. Om du har sina egna böcker finns det två sätt att välja: ett är att du tillhandahåller dina bokdesign och röst, vi lägger till koder för böckerna och skriver upp data. Båda kan vi skriva ut böckerna.
Då kommer vi att göra vår penna som krav för att vara utrustad med kundens böcker.




Populära Taggar: anpassa fabrik talar penna bok, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassade





