Tryck på Talking Pen med OID English Books
Med vacker stil, berörs pratar penna lockar många barns ögon. Det har enkla och enkla knappar att använda, så det är så bekvämt att lära och använda för barn. Och pennan stödjer MP3-spelning, barnen kan ladda ner röst, sånger och läromedel enligt deras intresse. Dessutom kan det spela in elevens ljud så att de vet hur man ska granska och använda rätt uttal.

Parametrar av Touch Talking Pen med OID engelska böcker (för referens)
| material | ABS och miljövänligt plast |
| jack | Hörlursuttag och USB-jack |
| minne | 128 MB-8 GB anpassad |
| Färg | Frivillig |
| knapp | 3 knappar |
| böcker | OID English Book |
| Strömförsörjning | Litiumbatteri / AAA-batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / Svart 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |


När det är på bara använder pennan att röra verken i böckerna kommer de relativa ljuden att komma ut.
Lämplig för ljudböcker, lätt att lära för barn.


Applikation av Touch Talking Pen
Bredt används i barnens tidiga utbildning, språkinlärning, lärhjälp, turism, blinda människors lärande ...



Hot selling 14 språk pratar penna

Populära Taggar: röra pratar penna med oid engelska böcker, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda





