Funktioner hos OID Talking Pen Customized Talking Map
1. Lätt grepp och håll design.
2. Bärbar, lätt att använda, omedelbar touch & talk aktiverat.
3. Flerspråkig översättning.
4. OEM/ODM acceptabelt.
5. Böcker och pennor kan matchas som du vill.

Parametrar för OID Talking Pen Customized Talking Map
| Material | ABS och miljövänlig plast |
| Domkraft | Hörlursuttag och USB-uttag |
| minne | 128 MB-8GB Anpassad |
| färg | Frivillig |
| knapp | 6 knappar |
| böcker | Utbildningsbok med vältryckt bestruket papper |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbart litiumbatteri |
| batteri | 350mAh/3,7V |
| laddningsadapter | CE-certifierad 700mAh/5V |
| USB-linje | Vit/svart 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |

Funktioner hos OID Talking Pen Anpassad Talking Map
Lyssna, läs, sjung sånger, ordförråd, alfabet, drama, sång
Peka för att läsa ord, meningar, stycken, bilder, kort, jord, matta...


Applicering av OID Talking Pen

oEM ODM anpassad
Shenzhen Xuezhiyou Technology Co., Ltd.tillhandahåller ODM (Original Design Manufacturing) och OEM (Original Equipment Manufacturing) anpassningstjänster för egenutvecklade produkter för stora företag hemma och utomlands. Detta inkluderar hela processen från produktdesign, råvaruanskaffning, produktionsledning till kvalitetskontroll och eftermarknadsservice.
Anpassat samtalpennor: De skräddarsydda peka-och-klicka penntjänsterna från Learning Friends Technology täcker ett brett spektrum av åldersgrupper och ämnesområden, som tidig barndomsutbildning, engelskainlärning, språkinlärning och så vidare. Dessa peka-och-klicka-pennor är inte bara söta och lätta att använda, utan har också ett rikt pedagogiskt innehåll och interaktiva funktioner.



certifikat
Produktens kvalitetsgaranti:
Vi är en professionell tillverkare medISO9001certifikat. Materialen som används i våra produkter är ABS och snälla mot hälsan. Processerna för vår tillverkning är seriöst enligt reglerna iCCC, CE, ROHS, REACH...


Test av produkter:
Utbytet är 98%. Vi ger också 1 års garanti för kunderna och för utländska samarbetspartners, vi kommer att tillhandahålla extra för den fasta kvantiteten.

Populära Taggar: oid talande penna anpassad talkarta, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassad




