Kids Toy Educational Talking Pen
1. För ungar att lära sig engelska och kinesiska, spanska, franska, koreanska och arabiska tillsammans vilket språk som helst kan läggas till i pennan.
2. Det är bra för barn att förbättra kognitiv kompetens, lyssnande och talande förmåga.
3. Attraktiv leksak för barns lärande. Lära och leka tillsammans samtidigt.
4. Hörlursuttag, USB-kortplats, På / Av, Vol +/-, Batteri, ...


Parametrar för Kids Toy Educational Talking Pen
| Minne | 128 MB-8 GB anpassad |
| Färg | Gul, Blå, Vit, Grön |
| Högtalare | 4 Ω, 1W |
| Inmatning av nätadapter | 100 till 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Strömadapterens utgång | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Batteri | Laddningsbart batteri |
| Torrt batteri | |
| Hörlursuttag | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB-linje | Vit / Svart 60cm |
| Böcker | Ljudböcker med välbelagt papper |

Funktionerna för Kids Toy Educational Talking Pen
| 1. Tryck och läs ut | 2. Repeterande | 3. översättning | 4. Följande och jämför läsning |
| 5. Inspelning | 6. MP3-uppspelning | 7. Volymförändring | 8. Hämta |



Applikationer av Kids Toy Educational Talking Pen
Våra fördelar
Styrka hos vårt företag
Vi har 18 års erfarenhet inom utbildningsområdet. En professionell FoU-grupp är redo för dig när som helst.
Vår FoU-grupp har nu mer än 20 ingenjörer och har skapat enastående resultat och har stark inverkan i branschen och en gång hade arbetat med det nationella 836-projektet.
Den utmärkta FoU-gruppen säkerställer kontinuerlig innovation av företagets produkter.
Styrka hos vår fabrik:
1.18 års erfarenhet av att prata penntillverkaren speciellt i pratarpenna för barn.
2. 18.000 kvadratmeter verkstad.
3. Mer än 200 erfarna arbetstagare garanterar leveranstid och kvalitet.

Hot försäljning röra pratar penna
Populära Taggar: barn leksak pedagogisk pratar penna, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassade






