Leksaker för barn Talking Pen Book OID Pen
Samtalspennan ökar barns inlärningshastighet. Det ger ljud till papper. När pennan berör en affisch eller en bok som är pennaaktiverad talar den. Pennan upptäcker ljudfläckar på valfri sida i en bok eller på grafik på affischen och spelar upp berättelser, frågor, svar, frågesporter, musik eller ljudeffekter - oavsett ljud som har förprogrammerats i papperet.

Parametrar av leksaker för barn Talking Pen Book OID Pen
| material | ABS och miljövänlig plast |
| domkraft | Hörlursuttag och USB-uttag |
| minne | 128 MB-16 GB tillval |
| Färg | Vilken färg som helst kan göras |
| språk | Alla språk kan läggas till |
| böcker | Pedagogisk ljudbok med väl tryckt bestruket papper |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbart litiumbatteri / torrt batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | CE-certifierad Euro-typ 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / svart 60cm |
| Hörlur | Vit / svart med hög kvalitet |

Funtions of Toys for Kids Talking Pen Book OID Pen
1. Peka på Läs.
2. Stava, upprepa, gruppläsning.
3. Språkomkopplare / översättning.
4. Läs igenom och spela in för jämförelse.
5. Interaktivt spel och test.
6. MP3 / Spelfunktion.
7. USB-laddning och nedladdning.
8. Högtalare och hörlurar tillgängliga.
9. Volym- och hastighetskontroll.
10. Funktionen kan utformas enligt kundens krav.

Användning av leksaker för samtalspenna för barn

Anpassningstjänster
Penna design och gjutform.
Strukturdesign och utveckling.
Bokdesign, kodning och utskrift.
Språk som läggs till och spelas in.
Förpackningsdesign och tillverkning.
Traning av teknik och mjukvaruutveckling.
Ett års garanti och livslångt underhåll.




Produktkvalitetsgaranti:
Vi är en professionell tillverkare med ISO9001- certifikat. Materialen som används i våra produkter är ABS och vänliga för hälsan. Processerna för vår tillverkning är allvarligt enligt reglerna i CCC, CE, ROHS, REACH ...

Vi är en professionell fabrik med våra egna FoU-grupper, produktioner.



Populära Taggar: leksaker för barn prata penna bok oid penna, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassade




