Talande pennan bok för barn leksak
Interaktiva pennor och böcker göra interaktiva barn


Parametrarna för talande pennan bok för barn Toy(for reference)
| Material | ABS och miljövänlig plast |
| Jack | Uttag för hörlurar och USB-uttaget |
| minne | 128MB - 8GB anpassade |
| färg | Blå gul vit grön osv |
| knappen | 3 Buttons(customized) |
| böcker | Anpassa ljud bok |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbart batteri/AAA torr litiumbatteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| Laddning adapter | 700mAh/5V |
| USB-linje | Vit/svart 60cm |
| Hörlurar | Vit med hög kvalitet |

Dragen av talande pennan boken för barn leksak
1. ABS och miljövänlig plast
2. minne kapacitet alternativet
3. berättelser, interative spel
4. DIY inspelning
5. hundra böcker för alternativet
6. alla tillgängliga språk


Tillämpning av talande pennan boken för barn leksak

Välkommen till oss för OEM/ODM tjänster med vår R&D grupp




Populära Taggar: talande pennan bok för barn leksak, tillverkare, leverantörer, fabrik, partihandel, anpassade




