Spanska pratande penna för barn
Barn som pratar penna accepterar anpassad !!!
Talking Pen Book för barn som lär sig engelska, kinesiska, arabiska, franska, spanska och koreanska tillsammans; Alla språk kan läggas till i pennan.
Det är den nybarn som läser pennan med 6 språk i tre böcker. Dina barn kan lära sig 6 språk på en gång. Och peka ikonen för de nationella flaggorna för att välja det språk du vill ha. Och den härliga designen av penna och det söta ljudet från böckerna kan förbättra ditt barns att studera perfekt. Det är den bästa pedagogiska leksaken. Du kommer inte att betrakta ditt val.


Parametrar för spansk talande penna bok för barn (för referens)
| Materiel | ABS och miljövänlig plast |
| Hugg | Hörlurar och USB -jack |
| Minne | 8 GB (kan utvidgas till 32 GB) |
| Färg | Vit \/ vilken färg som helst kan göras |
| Knapp | 4 knappar med multifunktion |
| Böcker | 3 ljudbok |
| Strömförsörjning | Litiumuppladdningsbart batteri |
| Batteri | 350mAh\/3,7V |
| Laddadapter | 700mAh\/5V |
| USB -linje | Vit\/svart 60 cm |
| Åldras | 3-8 år gammal |

| Kraftbesparing | Prata penna kan automatiskt stänga av När det inte är i drift i 5 minuter |
| Uppladdningsbart batteri | Med inbyggt lagringslitiumbatteri inuti, det kan användas i 4-6 timmar Under mp3 som spelar med full volym |
| Bekväm | När ljudinnehållet har laddats ner, Prata penna kan användas var som helst och när som helst |
| Omfattande ansökan | Ett nytt sätt för barn att lära sig -att prata penna ger lyssnande, läsning, upprepning, uttalkorrigering, inspelning och översättning från ord genom stycken systematiskt. |

Funktioner i denSpanska pratande penna för barn
1. Poäng att läsa;
2. Inspelning;
3. Efter läsning, uttalskorrigering;
4. Upprepa;
5. Översättning;
6. MP3 -spelare;
7. Volymförändring;
8. Interaktiva spel och test;
9. Uppdatering och lagring.



Tillämpning av denPratpenn

Förpackning och frakt
Hela uppsättningar av barn som pratar pennan inkluderar 1 läspenna, 3 böcker, 1 laddare, 1 USB -kabel, 1 bas, 1 manual och den känsliga täcklådan.


OEM och ODM för de olika läsningspenlösningarna:
1. AAA torrt batteri eller li-battery laddningsbart batteri vald.
2. Touch and Read -funktion.
3. Mp3 -funktion tillgänglig, modeller kan väljas.
4. Inspelning och översättning, upprepa, ladda ner, ladda upp funktionen valfritt.
5. Tillbehör (laddare, USB -linje, hörlurar, förpackning) Anpassad.
6. Logotyp \/ varumärkesanpassad.


Xuezhiyou:
- Anpassa Talking Pen -tillverkaren med 15 år;
- Fabrik med ISO 9001 certifikat godkänt;
- Teknikstöd med rik erfarenhet av FoU -avdelningen;
- Strikt produkter Kvalitetskontrollprocess;
- Professionell försäljning och eftertjänstteam.


- Magic Talking Pen --- Vi gör din bokprat.
- Partihandel, lösning, anpassning, OEM\/ODM.
- Hos oss är ditt företag säkert och garanterat.




Populära Taggar: Spanska pratande pennbok för barn, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassad





