Tillverkare Digital Talking Pen Sound Book
Digital Talking penna är en funktionell penna som ger flera språk, ljud och låtar. Det kan läsas ut när du pekar på texten och bilderna.


Parametrar hos tillverkaren Digital Talking Pen Sound Book (för referens)
| material | ABS och miljövänligt plast |
| jack | Hörlursuttag och USB-jack |
| minne | 8 GB (Valfritt) |
| Färg | Valfri |
| knapp | 6 knappar |
| böcker | Utbildningsbok med vältryckt papper |
| Strömförsörjning | Litium uppladdningsbart batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | CE-certifierad 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / Svart 60cm |
| Hörlur | Vit eller svart med hög kvalitet |

Funktioner hos tillverkaren Digital Talking Pen Sound Book
1. Peka på att läsa
2. Stava, upprepa, gruppläsning
3. Språkomkopplare / Översättning
4. Läs och registrera för jämförelse
5. Interaktivt spel och test
6. MP3 / Spelfunktion
7. USB-laddning och nedladdning
8. Högtalare och hörlurar finns tillgängliga
9. Volymkontroll och hastighetsreglering.
10. Funktionen kan utformas enligt kundens krav.


Användning av tillverkaren Digital Talking Pen Sound Book

Anpassad tillgänglig




Populära Taggar: tillverkare digital pratar penna ljud bok, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, anpassade




