Magic Talking Pen Kids Educational Toy
Vår digitala pratpenna är bärbar, säker och enkel att använda för barn, det är en vanlig amerikansk uttalande för manliga inspelningar. Funktionspenna ger flera språk, ljud och låtar. Det kan förbättra barnets intresse av att lära och stimulera hjärnans utveckling.

Parametrar för Magic Talking Pen Kids Educational Toy (för referens)
| material | ABS och miljövänligt plast |
| jack | Hörlursuttag och USB-jack |
| minne | 128 MB-8 GB anpassad |
| Färg | Frivillig |
| knapp | Anpassat |
| böcker | Utbildningsbok med vältryckt papper |
| Strömförsörjning | Litium uppladdningsbart batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit / Svart 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |


Funktioner av Magic Talking Pen Kids Educational Toy
1. Lära språk enkelt.
2. Lyssna på levande berättelser.
3. Njut av musik och sång låtar.
4. Spela spel.


Tillämpning av Magic Talking Pen Kids Educational Toy
1) Barnens utbildning
2) Eleverna lärande
3) Vuxenlärning
4) Särskilda applikationer

Välkommen till USA för OEM & ODM PRODUCTION!


ISO9001 fabrik med professionella FoU-grupper och säljteam. Vi tillhandahåller högkvalitativa produkter och tjänster.





Hot Children English Magic Pen
Student / Vuxen Talking Pen

Populära Taggar: magiska pratar penna barn pedagogiska leksak, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda






