Elektroniska ljud bok läsning penna för barn
Funktioner av elektroniska ljud bok läsning pennan för barn
1. barn pedagogisk leksak läsa penna kan läsa ord, bilder eller meningen genom att endast trycka texten i ljud bok.
2. tydlig hög inspelning röst för att lyssna.
3. Upprepa några ord till minnen genom att trycka igen.
4. förvaring och spela MP3-filer.
5. inspelning barn röst för jämförelse själv låter.
6. support TF-kort för att utöka minnet för MP3 eller nya röster.
7. garanti: 1 år.


Parametrar för elektronisk ljud bok läsning pennan för barn
| Material | ABS och miljövänlig plast |
| Jack | Uttag för hörlurar och USB-uttaget |
| minne | 8GB |
| färg | Tillval |
| språk | Alla språk |
| böcker | Pedagogisk bok med väl tryckt bestruket papper |
| Strömförsörjning | Uppladdningsbart litiumbatteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| Laddning adapter | CE-certifierad Euro skriver 700mAh/5V |
| USB-linje | Vit 60cm |
| Hörlurar | Vit med hög kvalitet |

Tillämpning av elektronisk ljud bok läsning pennan för barn

ISO9001 Fabriken partihandel, lösning, anpassning, OEM/ODM







Populära Taggar: elektroniska ljud bok läsning penna för barn, tillverkare, leverantörer, fabrik, partihandel, anpassade




