Digital Kids Talking Pen Factory Digitala ljudböcker
Varför pratar penna populär
1. Talking Pen är en nyaste högteknologi som kombinerar optisk komponent och CPU-processor.
2. Det kan bara arbetas genom att gå med bok som är tryckt med specialtryck techenology.
3. Det är verkligen ett magiskt lärande verktyg för barn och vuxna.
4. Det kan göra att användarna lär sig mer aktiva och hängivna, undviker att hata lärandet och väcka deras intelligens.
5. Det är verkligen en uppriktig partner för utbildning. Bara genom att klicka ett ord eller en mening lätt på ljudbok som är specialdesignad. Det kommer att göra klart ljud från ljud- eller hörlurar.
6. Pratpennor är extremt populära eftersom det är mer roligt och intressant än traditionell utbildning.


Funktionerna för Digital Kids Talking Pen Factory Audio Böcker
1. Tryck på boken och läs ut smart.
2. Byt språk och översättning (Varje språk kan anpassas).
3. Läsa ensam och spela in för jämförelse.
4. Lyssna, läs, upprepa, uttala, spela in och översätta från ord genom stycken systematiskt.
5. Spela Mp3.
6. Inbyggd i olika spel för att testa kunskapen som barnen har lärt sig och memorerade från lektionerna.
7. Funktionen kan utformas enligt kundens krav


Parametrar för Digital Kids Talking Pen Factory Audio Böcker
| Minne | 128MB-8 GB |
| Färg | Valfri |
| Högtalare | 4 Ω, 1W |
| Inmatning av nätadapter | 100 till 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Strömadapterens utgång | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Batteri | Laddningsbart batteri |
| Torrt batteri | |
| Hörlursuttag | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB-linje | Vit eller Svart 60cm |
| Böcker | Ljudböcker anpassade |

Tillämpning av Digital Kids Talking Pen Factory Audio Böcker
Talking penna är liten och lätt, bekväm och lätt att bära, kan användas överallt.
Ta med ljudet på papper.
Stöder alla typer av papper i olika storlekar: Böcker, klistermärken, kort, affischer.

Tjänsten vi erbjuder:
1. Pen design, mögel utveckling;
2. PCB styrelse design och utveckling;
3. Design av böcker;
4. Utskrift av böcker;
5. Språk lägger till;
6. Lägga till stealth koder för böckerna;
7. Inspelning för böckerna;
8. Redigera skript av böcker och innehållets ljud
9. Produktion av läspennor
10. Förpackningsdesign och tillverkning.



Våra OEM-partners:
1. För hemmamarknaden är vi leverantör av FLTRP, PEP (det största pulshuset i Kina), Jiangsu Education Publishing House och andra. Med stor erfarenhet av att hantera våra kunder har vi avslutat hundratusentals produktionskvantiteter varje år.
2. För exportförsäljning har vi affärer med kunder från Sydkorea, Japan, Mellanöstern, Indien, USA, Frankrike, Ryssland, Indonesien, Turkiet, Thailand, Malaysia och så vidare.


Produktkvalitetsgaranti:
Materialen som används i våra produkter är ABS och snäll mot hälsan. Processerna i vår tillverkning är allvarligt enligt reglerna i CCC, CE, ROHS, REACH ... Avkastningen är 98%. Vi ger också 1 års garanti för kunderna och för utländska samarbetsvilliga, vi kommer att ge extra för den fasta kvantiteten.




Välkommen till USA för OEM & ODM PRODUCTION!

Populära Taggar: digitala barn pratar penna fabrik ljudböcker, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda


