Talande penna för vuxen
Peka på boken försiktigt av pennan, användarna kommer till en magisk ljudande värld.

Parametrar för pratpenna för vuxen
| material | Miljövänligt plast |
| Modell nr. | V900 |
| minne | 8 GB |
| Färg | Silver |
| knapp | 6 knappar |
| böcker | vältryckt belagd papper. |
| Strömförsörjning | Litium uppladdningsbart batteri |
| batteri | 350mAh / 3.7V |
| laddningsadapter | CE-certifierad Euro Typ 700mAh / 5V |
| USB-linje | Vit 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |

Talpens funktioner för vuxna
Utbildning, Resa, Språkkunskap, Läsa, Musik lyssna, Inspelning och så vidare.


Applikation av pratpenna för vuxen
Barnutbildning: Barnböcker, kognitionskort, berättelser, växande dagböcker, kartor, markbana, DIY-inspelningsböcker etc.
Studentutbildning: Skolböcker, läromedel, ordlärarkort, DIY-inspelning, böcker etc.
Vuxenutbildning: Språkinlärning, Koranläsning, Bibeln, etc.
Speical Application: Professionella ljudböcker, Reseguider för flera språk, Resorskarta, Turismintroduktion, Blinda människor som läser böcker etc.
OEM, ODM service är välkommen.


Rik erfarenhet FoU-grupp.



Populära Taggar: pratar penna för vuxna, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda


