Language Translator Talking Pen
Beskrivning av Language Translator Talking Pen
Läspenna är en multifunktionell penna som ger många språk, rikt innehåll, praktiska funktioner. Den kan läsa högt och när du pekar på den tryckta sidan. Det kan vara din bra studiehjälpare, din guide och din affärspartner. Det är oumbärlig resa utomlands verktyg.
14 språk för ditt val: Varje översättning kan läggas till för anpassad tillverkning
| arabiska | kinesisk | holländska | italienska | korean | spansk | turkiska |
| franska | engelsk | tysk | japansk | Pourtuguese | Thai | ryska |

Specifikation för Language Translator Talking Pen
| Produktionsnamn | Pratar engelska penna / digital inspelnings penna |
| material | ABS och miljövänligt plast |
| Modell nr. | TP9 |
| Minne | 8 GB |
| Färg | Silver |
| Strömförsörjning | Litium uppladdningsbart batteri |
| Batteri | 350mAh / 3,7V (laddningsadapter) |
| USB-linje | vit 60cm |
| Hörlur | Vit med hög kvalitet |
| certifikat | ISO9001 FCC CE RoHS |

Funktioner av Language Translator Talking Pen
1. Läs ut var du än pekar
2. Under beräkningsmodellen är full läsning tillgänglig
3. Musikspel
4. DIY inspelning
5. Uppdatera och kopiera data
6.Dictionary



Komponenter:
(1) högtalare (2) på / av-knapp (3) laddningslampa (röd) (4) utläsningsindikatorlampa (blå) (5) optisk kamera (6) VOL + / föregående (7) VOL (8) inspelningsknapp (9) spela / paus (10) fullläsning (11) hörlursuttag (12) laddare och USB-uttag


FAQ
F: Kan jag beställa en bit för prov för att testa kvaliteten?
A: Naturligtvis rekommenderar vi att du kontrollerar provet före beställning. Du kan beställa provet före din beställning.
F: Ryggreparationshastigheten hög?
A: Nej, vår reparationshastighet för produkter är bara 0,3%. Komponenternas kvalitet garanteras. Alla produkter testas väl innan de levereras, som temperatur och tryck, åldringsprov, laddning och avladdningstest, dropptest ....
F: Hur man gör efterförsäljningstjänsterna?
A: Först kommer vi att tillhandahålla några huvudkomponenter för ersättning. Kunderna kan lära sig hur man gör den enkla operationen. Då kan kunderna inte hantera problemet, produkterna kan skickas tillbaka till oss. Budpriset delas av båda parter.
F: Är du en handel eller en tillverkning?
A: Vi är en tillverkare. Vi har ISO9001 fabrik tillsammans med kontoret med professionella FoU-grupper och säljteam. Så du får snabb feedback och detaljlösning baserat på dina krav.

Packning och frakt
Full uppsättning produkter: En uppsättning Talking Global innehåller en penna, en CE-certifierad laddare, en USB-kabel, en hörlursuttag, en bok, en läderhylsa och täckbox.

Om företag
Vi är skräddarsydda tillverkare specilized i talande penna / tablet pc med 19 år, stödja hårdvara och mjukvara.

Kontakta

Hot sälja produkt
Populära Taggar: språk översättare pratar penna, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, skräddarsydda





